Konferencja naukowo – szkoleniowa: Współczesna Pielęgniarka i Położna w obliczu wielodyscyplinarnych zagadnień w zawodzie 12-13.10.2023

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Zielonej Górze serdecznie zaprasza do udziału w konferencji naukowo – szkoleniowej, która odbędzie się w dniach 12-13.10.2023 roku na Zamku Kliczków w Kliczkowie.

Każdy uczestnik Konferencji  znajdzie coś dla siebie. Zaproszeni wykładowcy poruszać będą ważne oraz aktualne tematy z dziedzin diabetologii, żywienia dojelitowego, psychiatrii, psychologii i neurologii.
Wieczorem spotkanie integracyjne przy kolacji z oprawą muzyczną w pięknej scenerii sali zamkowej.
Wspaniały, neorenesansowy Zamek Kliczków położony jest w malowniczej okolicy i usytuowany na samym końcu długiej alei wysadzanej lipami.
Korzystanie z krytego basenu z przeszkloną ścianą z widokiem na zamkowy park w strefie SPA, dwóch saun fińskich oraz z parkingu jest wliczone w koszty pobytu.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kartę zgłoszenia prosimy przesłać do 20.09.2023r.
Koszt uczestnictwa dla członków OIPiP w Zielonej Górze wynosi 270,00 zł , dla pozostałych osób 800,00 zł. Płatności prosimy dokonać niezwłocznie po wysłaniu karty uczestnictwa na numer konta

OIPiP 72 1090 1535 0000 0000 5301 9224  z dopiskiem KONFERENCJA – KLICZKÓW 2023

Karta zgłoszeniowa