V Kongres Pielęgniarek i Położnych POZ „Wiem, więc szczepię”. Sesja I: Szczepienie w praktyce 7 listopada 2023 r. godz. 13:00

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do rejestracji na V Kongres Pielęgniarek i Położnych POZ „Wiem, więc szczepię” i zamieszczenie załączonego banneru na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Wydarzenie odbywa się online, uczestnictwo jest bezpłatne. Kongres obejmuje trzy sesje tematyczne: Szczepienia w praktyce, Komunikacja z opiekunem dziecka i Prawo w praktyce (7.11, 14.11 i 21.11. 2023 r.).

Program jest dostępny na stronie https://wiemwiecszczepie.pl/#program

Organizatorem kongresu jest Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Startujemy już 7 listopada, udział jest bezpłatny, spotykamy się online
 
„Wiem, więc szczepię” to ogólnopolski, coroczny kongres pielęgniarek i położnych POZ. Nasza inicjatywa zrodziła się pod wpływem ogromnego zainteresowania webinarem NIPiP na temat szczepień ochronnych. Jest reakcją na stale spadającą w Polsce liczbę szczepionych dzieci. Chcemy tę tendencję powstrzymać, dlatego zadaniem wykładów realizowanych w ramach „Wiem, więc szczepię” jest dostarczanie Wam praktycznej wiedzy i narzędzi, które wykorzystacie, edukując rodziców i opiekunów dziecka. Poruszane tematy dotyczą nie tylko praktycznych kwestii wykonywania szczepień ochronnych, ale związanych z tym aspektów prawnych. 
 
To już piąta edycja „Wiem, więc szczepię”. Spotykamy się online, dla zapewnienia większej dostępności. Podczas ostatniej edycji każda z sesji przyciągnęła uwagę ponad tysiąca uczestników! Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat podpisany przez prezes NRPiP.
 
Już teraz możecie zarejestrować się na najbliższy kongres – pierwsza sesja 7 listopada o 13:00, kolejne 14 i 21 listopada!
wiemwiecszczepie.pl
 
Na stronie znajdziecie materiały z minionych wydarzeń. Są dostępne dla wszystkich pielęgniarek i położnych.
 
Zapraszamy!

Podobne