Zaproszenie na webinar „Indywidualizacja modelu opieki położnej nad pacjentkami po operacjach ginekologicznych i ginekologiczno-onkologicznych”

Szanowni Państwo,

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Zielonej Górze ma zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowy webinar, który odbędzie się ⏰ 7 maja 2024 r., od godziny 19:00 do 20:00 na platformie edukacjapacjenta.pl.

👩‍💻 Webinar pod tytułem “Indywidualizacja modelu opieki położnej nad pacjentkami po operacjach ginekologicznych i ginekologiczno-onkologicznych” jest dedykowany położnym pracującym na oddziałach ginekologicznych i onkologicznych oraz położnym środowiskowo-rodzinnych w POZ.

🛎 Podczas spotkania, Maria Rabiej, doświadczona położna i wieloletnia wykładowczyni z Zakładu Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej WUM, przedstawi algorytmy opieki nad kobietą chorą ginekologiczne lub ginekologiczno-onkologicznie: od etapu przygotowania do operacji, przez hospitalizację i rehabilitację, aż po samopielęgnację w domu.

👩‍💻 Webinar jest realizowany w ramach programu edukacyjnego Akademia Pielęgniarstwa i Położnictwa Sudocrem Expert w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Położnych. Patronat honorowy nad programem objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych. Partnerem programu edukacyjnego jest Teva.

🛑 Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji edukacyjnej.

🛑 Rejestracja na webinar jest bezpłatna!

Aby zapisać się na wydarzenie, kliknij w poniższy link:

https://www.edukacjapacjenta.pl/…/sudocrem-07-05-2024…

Do zobaczenia online! 👋

Podobne