Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VIII Konferencja PTPR – Zagadki Ratownictwa

9 kwietnia 2018 - 11 kwietnia 2018

W dniach 9 – 11 kwietnia 2018 roku odbędzie się VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego pod przewodnim hasłem Zagadki Ratownictwa.

Temat przyszłorocznej konferencji jest mocno enigmatyczny. Medycyna ratunkowa jako nauka niezwykle rozwojowa każdego roku stawia przed nami coraz to nowe wyzwania, narzuca zagadnienia i pytania na które nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć szybkie rozwiązania i gotowe odpowiedzi.

W miejscu, gdzie zazębiają się i nachodzą na siebie wszelkie możliwe dziedziny medyczne, a czas bardzo rzadko – o ile w ogóle działa na korzyść służb i poszkodowanych, niejednokrotnie zdarza nam się stawiać wielki znak zapytania. Dzięki interdyscyplinarnej współpracy, ciągłemu dokształcaniu, podnoszeniu kwalifikacji wiele z nich udaje się wymazać.

Chcemy na polu przyszłorocznego wydarzenia pomóc znaleźć odpowiedzi na ważne, powtarzające się w obecnej dobie nie zawsze jednoznaczne zagadnienia. Liczymy, że interdyscyplinarna forma doskonalenia dostarczy wymierne korzyści zdrowotne dla pacjentów, a nam wszystkim da poczucie dobrze spełnionych zadań i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Program konferencji przewiduje cykl wykładów, warsztatów ćwiczeniowych i symulacji. Miejscem Konferencji będzie malowniczo położony hotel AMELIÓWKA*** w sercu Gór Świętokrzyskich. Mamy nadzieję, że ten, nieprzypadkowy wybór spełni oczekiwania także pod względem relaksu i wypoczynku.

Wierzymy, że organizacja kolejnego wydarzenia o międzynarodowym wymiarze przyczyni się do podnoszenia prestiżu i poziomu wykonywanych świadczeń przez pielęgniarki systemu. Szczególnie zależy nam również na rozwoju współpracy z innymi środowiskami zawodowo związanych z ratownictwem medycznym.

Za udział w Konferencji uczestnik otrzymuje 10 punktów edukacyjnych.

Oficjalna strona Konferencji http://8konferencja.ptpr.org.pl/

2017.11.16 Zaproszenie 8 Konferencja

Szczegóły

Start:
9 kwietnia 2018
Koniec:
11 kwietnia 2018
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://8konferencja.ptpr.org.pl/

Organizator

Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Ratunkowego
Telefon:
+48 12 396 41 09
Email:
kontakt@ptpr.org.pl
Strona internetowa:
http://www.ptpr.org.pl/

Miejsce

Hotel Ameliówka
Mąchocice Kapitulne 176
Masłów, świętokrzyskie 26-001 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48 41 311 07 99
Strona internetowa:
http://www.ameliowka.pl/pl/s,9,Kontakt.html