Szanowni Państwo,
Przekazujemy informacje na temat pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “ABCmedic” s. c. przy ul. A. Krzywoń 2a w Zielonej Górze oferuje pracę dla pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej lub punkcie szczepień dzieci . (wolne 2 etaty)

Kompetencje zawodowe powinny być poparte odpowiednimi zaświadczeniami o zdobytych kwalifikacjach. Mile widziane inne umiejętności zawodowe np. kurs pielęgniarki środowiskowej, kurs szczepień. Proponujemy zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzinowym lub inną formę zatrudnienia np.umowa-zlecenie.Wiek kandydata nie jest przeszkodą. Miła i przyjazna atmosfera oraz wsparcie pozostałego personelu medycznego w codziennej pracy oraz stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie+bilet miesięczny + bonusy świąteczne.

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie CV na adres email: tylewicz@o2.pl lub listownie NZOZ “ABCmedic” PGLR, 65-001 Zielona Góra, ul. A Krzywoń 2a. W tytule wiadomości proszę napisać :“PIELĘGNIARKA POZ – oferta pracy”. Do CV należy również dodać zgodę na przetwarzanie danych osobowych tylko na potrzebę w/w ogłoszenia o zatrudnieniu.
Kontakt osobisty mile widziany lub tel.601-241-333