Szanowni Państwo,
SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie jako realizator projektu pn. „Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukacje i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, organizuje bezpłatne szkolenie online dotyczące czynników ryzyka chorób sercowonaczyniowych, diagnostyki oraz metod leczenia, ze szczególnym ukierunkowaniem na hipercholesterolemię rodzinną. Szkolenie kierowane jest do pracowników medycznych placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej z obszarów województwa małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Szkolenie prowadzone jest przez lekarzy specjalistów Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych oraz Oddziału Klinicznego Chorób Metabolicznych i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Termin szkolenia: 14.09.2022 r. (środa).

Szczegółowe informacje dostępne pod adresem: Bezpłatne szkolenie – szczegółowe informacje