Serdecznie zapraszamy do udziału w XX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Współczesna anestezjologia i intensywna terapia”. Konferencja organizowana jest przez Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Zielonej Górze oraz Pracownię Pielęgniarstwa Specjalistycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego. To szczególne, interdyscyplinarne wydarzenie odbędzie się dnia 24 kwietnia 2020 roku w Kolesinie. Tematyka Konferencji obejmować będzie najważniejsze zagadnienia na co dzień spotykane w intensywnej terapii.

PATRONAT HONOROWY
Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego
Marszałek Województwa Lubuskiego

PATRONAT NAUKOWY
Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki
Polskie Towarzystwo Higieniczne

KOMITET NAUKOWY
dr hab.n.med. Michał Gaca, prof. UZ- przewodniczący
lek. Wojciech Świtała- przewodniczący
prof. dr hab.n.med. Jerzy T. Marcinkowski
dr n.biol. Justyna Jasik-Pyzdrowska

KOMITET ORGANIZACYJNY
mgr Beata Wudarczyk- przewodnicząca
lek. Beata Juszczyszyn
mgr Wioletta Juszczyszyn
mgr Iwona Bonikowska
mgr Anna Gwara

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dla studentów kierunku lekarskiego, pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego udział w konferencji bezpłatny (po zarejestrowaniu)- obejmuje udział w wykładach, warsztatach, nie obejmuje wyżywienia.

Zgłoszenie na konferencję poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego : bit.ly/319FORi

Informacje szczegółowe na stronie: https://www.facebook.com/events/467711634113510/

Poniżej zamieszczamy program Konferencji:

Karta zgłoszenia udziału w konferencji